Akademia Liderów Rzeczypospolitej w Wilnie!

Wilno 13 październik 2018 (1).png

Akademia Liderów Rzeczypospolitej w Wilnie!

Semestr zimowy na studiach właśnie się rozpoczął, co za tym idzie Akademia Liderów Rzeczypospolitej wraca ze szkoleniami w całej Polsce i nie tylko! Przed nami 21 szkoleń na które będą mogli zapisać się studenci i absolwenci do lat 30, którzy chcą być liderami w swoich społecznościach.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w Wilnie - stolicy Litwy, 13 października 2018r.

Szkolenie zawiera takie zajęcia jak:

• Lider dla Rzeczypospolitej - Dobro wspólne jako fundament działania! Uczestnicy dzięki krótkiemu wprowadzeniu będą mogli zastanowić się, czym dla mnie jest dobro wspólne, jak oceniam i jak mogę kontynuować moje działanie na rzecz swojej ojczyzny. Podczas wykładu zostanie poruszona kwestia wzrostu gospodarczego kraju jako procesu, na który może wpływać jednostka.
  • Ja jako lider - Ocena swoich mocnych stron, co zrobić aby poczuć się pewniej w roli lidera, różnica między liderem a menadżerem. Uczestnicy po tej części szkolenia będą w stanie wartościować swoje zachowania w kontekście bycia liderem, refleksja nad postawami przełożonych, menadżerów a liderów pozwoli odnieść się bezpośrednio do swoich zachowań oraz dobrych i złych przyzwyczajeń.
  • Liderzy w działaniu - Na czym polega digital marketing i social media w działaniu lidera, tworzenie wizerunku narzędziami PR. Uczestnicy po tej części szkolenia otrzymają wiedzę jak kreować komunikaty, markę, wizerunek swojej osoby lub organizacji kanałami takimi jak Facebook, LinkedIn, Twitter, strona internetowa.
  • Lider komunikacji - Na czym polega skuteczna komunikacja z zespołem, organizacja efektywnych spotkań, wizerunek osobisty lidera. Uczestnicy po tej części szkolenia będą w stanie dobierać odpowiedni sposób pozytywnego oddziaływania na swoich współpracowników zależnie od sytuacji, stanu emocjonalnego, stresu i okoliczności.

Kolejne szkolenia odbędą się w Kielcach i Krakowie 20 października 2018r.

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych ma na celu integrację środowiska studencko-akademickiego. Prowadzi działalność edukacyjną w przestrzeni publicznej w zakresie patriotyzmu oraz historii Polski poprzez promowanie postaw obywatelskich oraz społecznych. Fundacja włącza się w wydarzenia organizowane przez inne organizacje m.in. wydarzenia edukacyjne i szkoleniowe, wystawy, spotkania dyskusyjne oraz doraźną pomoc polskim kombatantom i Polakom mieszkającym na wschodzie. Do inicjatyw Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych należy Akademia Liderów Rzeczpospolitej, studencki magazyn „Koncept”, raport Start na rynku pracy, Kongres Liderów Rzeczypospolitej, Liderzy Wspólnoty oraz portal istotnie.pl.

Kontakt dla mediów