Akademia Liderów Rzeczypospolitej cały czas się rozwija!

Projekt bez tytułu (15).png

Akademia Liderów Rzeczypospolitej cały czas się rozwija!

2018 rok był dla Akademii Liderów Rzeczypospolitej czasem bardzo owocnym.

Szkolenia I stopnia odbyły się w największych miastach akademickich w Polsce, skąd przeszkolonych mamy ponad 650 osób!

Przez szkolenia II stopnia przeszło ponad 240 osób.

W czasie Szkoły Letniej Liderów mieliśmy 35 zaangażowanych osób, które mogły czerpać z doświadczenia i wiedzy naszych prelegentów.

Kolejny rok zaczynamy z kolejną dobrą wiadomością, ponieważ Partnerem Strategicznym projektu został KGHM Polska Miedź S.A.

Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym, skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu odkrywanie i wzmacnianie kompetencji młodych liderów.

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych ma na celu integrację środowiska studencko-akademickiego. Prowadzi działalność edukacyjną w przestrzeni publicznej w zakresie patriotyzmu oraz historii Polski poprzez promowanie postaw obywatelskich oraz społecznych. Fundacja włącza się w wydarzenia organizowane przez inne organizacje m.in. wydarzenia edukacyjne i szkoleniowe, wystawy, spotkania dyskusyjne oraz doraźną pomoc polskim kombatantom i Polakom mieszkającym na wschodzie. Do inicjatyw Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych należy Akademia Liderów Rzeczpospolitej, studencki magazyn „Koncept”, raport Start na rynku pracy, Kongres Liderów Rzeczypospolitej, Liderzy Wspólnoty oraz portal istotnie.pl.

Kontakt dla mediów